موتورسیکلت برقی هونیا ۲۰۰۰ وات

موتورسیکلت برقی هونیا ۲۰۰۰ وات با تکنولوژی برتر از با کیفیت ترین و بروزترین محصولات ساخت ایران محسوب می شود که با نظر مهندسین داخلی، تغییرات طراحی و ساخت متناسب با استانداردها و شرایط ایران در آن لحاظ شده است.
لازم بذکر است این نوع محصول از معدود موتورسیکلت های برقی موجود دربازار ایران می باشد که مجهز به صدای مصنوعی است که در هنگام حرکت حس شتاب و قدرت را به خوبی به راکب منتقل می نماید.
موتور سیکلت برقی TS 2000w از لحاظ قدرت، سرعت و کیفیت جزو برترین موتور سیکلت های برقی موجود در بازار ایران می باشد. باتری های بسیار قدرتمند تعبیه شده این امکان را به راکب می دهد که پیمایشی بالای ۷۰ کیلومتر را با یکبار شارژ کامل تجربه نماید که در نوع خود در مقایسه با سایر موتور سیکلت های هم رده خود بسیار جذاب و ارزشمند است.
قدرت بالا، گشتاور بی نظیر و شتاب باور نکردنی، ظاهری شیک و اسپرت، توانایی حمل دو سر نشین در انواع شیب هاو رنگ بندی های متنوع از جمله ویژگی هایی است که TS 2000w را به عنوان یکی از انتخاب های اصلی علاقه مندان در سبد خرید خود جای داده است.

لازم بذکر است این محصول تنها موتورسیکلت برقی موجود دربازار ایران می باشد که مجهز به صدای مصنوعی است که در هنگام حرکت، حس شتاب و قدرت را به خوبی به راکب منتقل می نماید.

اطلاعات فنی

HOONIA TS2000

قدرت اسمی موتور الکتریکی 2000 وات
حداکثر قدرت موتور الکتریکی 3200 وات
حداکثر سرعت 70 کیلومتر بر ساعت
مسافت قابل پیمایش حداکثر 70 کیلومتر
شتاب صفر تا حداکثر سرعت 5 ثانیه
قابلیت تنظیم سرعت در 3 حالت مختلف
تجهیزات جانبی دنده عقب، دزدگیر و سنسور جک و سنسور ترمز و کلید ایمنی حرکت و صدای مصنوعی

عضویت در خبرنامه

سریعتر از دیگران از آخرین اخبار، مقالات آموزشی، طرح های فروش و پیشنهاد های ویژه با خبر شوید.