شرایط عمومی گارانتی محصولات هونیاموتور

 

 

شرایط عمومی گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش

هونیا موتور با ارائه گارانتی، ضمن جلب رضایت خریدار به کیفیت موتورسیکلت، رفع کلیه ایرادات ناشی از هر گونه خطا در مونتاژ و قطعات آن را مطابق با شرایط ذیل در هریک از تعمیرگاه های مجاز خود تضمین می نماید.

موتورسیکلت دارای ۱۲ ماه گارانتی و یا طی مسافت ۸۰۰۰ کیلومتر بعد از اعلام وصول مدارک و ۱۰ سال وارانتی (تامین قطعات و ارائه خدمات پس از فروش) از زمان تحویل به مشتری می باشد.

 

گارانتی خدمات یکساله و وارانتی ده ساله

ارائه خدمات پس از فروش، منوط به داشتن برگه گارانتی صادرشده توسط واحد خدمات پس از فروش شرکت می باشد. برگه گارانتی بعد از ارائه مدارک لازم به واحد خدمات پس از فروش شرکت، به صورت جداگانه به خریدار تحویل داده می شود.

لازم بذکر است تا زمانی که مدارک توسط شرکت اعلام وصول نشود و پیرو آن کارت گارانتی به مصرف کننده نهایی تحویل نگردد، هیچ گونه خدمات و گارانتی مشمول موتورسیکلت فروخته شده نمی باشد و شرکت هیچ گونه تعهدی در این زمینه نخواهد داشت. کارت های بدون مهر برجسته و امضاء واحد خدمات پس از فروش، فاقد اعتبار خواهد بود.

تضمین تامین قطعات

هونیا موتور؛ موظف است بعد از فروش محصولات خود، خدمات لازم را به مشتریان خود ارایه نماید. در این راستا، این شرکت برنامه ویژه و خاص را برای پوشش خدمات کامل برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا ورود موتورسیکلت های برقی به بازار با اطمینان خاطر مشتریان و به تبع آن استقبال مشتریان همراه گردد.

هر موتورسیکلت با توجه به شرایط ارایه شده در کارت گارانتی، مشمول گارانتی از زمان فروش محصول به مصرف کننده تا ۱۲ ماه و یا طی مسافت ۸۰۰۰ کیلومتر(هر کدام زودتر فرا برسد)خواهد بود. بدیهی است که بعد از گذشت یکسال، موتورسیکلت الکتریکی، فاقد گارانتی می باشد ولی در قبال پرداخت وجه، تعمیرات احتمالی یا هرگونه تامین قطعات بصورت تضیمنی صورت می پذیرد.(مشمول وارانتی)

حساب کاربری